Результати / календар  |   Таблиці  |   RSS  |   Мобільна версія  |   Архів    
Знайти
Champion.com.ua /Веслування
557 переглядів Версія для друку    Коментарі  [  ]
25.08.2016  08:51

Президент Федерації каное підтвердив конфлікт з мінспорту

Президент Федерації каное Сергій Чернишов вважає, що українські веслувальниці зробили правильно, що заявили про конфлікт з міністерством спорту України.

"Те, що вони розповіли - правильно. Звичайно, міг би додати свою думку і тренер Олексій Семикін, висловити свої міркування. І потрібно було дати можливість йому допрацювати, хоча в міністерстві посилаються на те, що були прописані чіткі умови відбору на Олімпіаду. Але система не була до кінця досконалою. Там були моменти, які можна було обговорити.

І найголовніше: тренер, який підготував байдарку-двійку, повинен був готувати і байдарку-четвірку. А таким тренером був якраз Олексій Іванович Семикін. На жаль, його не послухали. І ми, як Федерація, підтримували його кандидатуру, щоб він і далі готував цей човен.

Тому, що бачили перспективу човна, в якій загрібною була Кічасова. Вона потужніша, на старті швидше розганялася. Чого нам і не вистачило на Олімпіаді на стартовому відрізку, коли ми відпустили далеко уперед три човни, а наздогнати не вдалося.

Можна по-різному трактувати подію, але важливе те, що не вистачило десятих секунди для завоювання медалей. Дуже шкода", - цитує Чернишова NewsOne.

Раніше радник міністра спортя Ігоря Жданова заявив, що тренера Семикіна відсторонили, бо він готував байдарку-четвірку до зміни громадянства.

 

©2000-2018, Чемпіон
Передрук матеріалів за умови посилання на Сhampion.com.ua.

E-mail редакції: info@champion.com.ua