Українці здобули 12 нагород на ЧЄ з веслування на байдарках та каное серед молоді

29.06.2017 22:19 1227 0

25 червня у Белграді фінішував чемпіонат Європи з веслування на байдарках та каное серед молоді та юніорів.

26-країн учасників представляли близько 900 спортсменів, серед яких 39 веслувальників з України, інформує сайт Міністерства молоді та спорту України.

За підсумками континентальної першості в активі "синьо-жовтої" збірної 12 нагород, з яких 8 - найвищого ґатунку.

З повним комплектом нагород додому повернуться каноїсти Юрій Вандюк та Андрій Рибачок. Вони на каное-двійці здобули срібло у заїзді на 500 м та бронзу на вдвічі довшій дистанції.

Разом з Артемом Баладіним та Олегом Боровиком, у складі каное-четвірки, Вандюк та Рибачок піднялися на найвищу сходинку п'єдесталу, здобувши перемогу на дистанції 500 м.

Найшвидшою на дистанці 200 метрів стала байдарка-двійка наших співвітчизників у складі Івана Семикіна та Кирила Черноморова. Семикін також фінішував третім у фінальному заїзді байдарок-одиночок на 200 м.

Володарем двох найвищих нагород став байдарочник Олег Кухарик. Він здобув перемоги на дистанціях 500 і 1000 м.

Чемпіонські титули в одиночних заїздах також здобули байдарочник Дмитро Даніленко на 500 м і каноїст Денис Філатов на 200 м, які змагалися у категорії "юніори".

Серед молоді володарями золотих нагород на дистанції 500 м стали каноїсти Людмила Лузан і Павло Алтухов, в активі якого також срібло в одиночних заїздах на 1000 м.