Українські веслувальники здобули п'ять нагород на світовій першості (U-23)

31.07.2017 14:52 658 0

У румунському місті Пітешту завершився чемпіонат світу серед юніорів та молоді до 23 років з веслування на байдарках і каное.

За підсумками змагань в активі молодіжної "синьо-жовтої" збірної п'ять високих нагород, інформує сайт Міністерства молоді та спорту України.

Байдарочник Олег Кухарик здобув перемогу у змаганнях одиночок на дистанції 500 м. Миколаївський спортсмен зумів випередити свого головного конкурента ц цьому сезоні бельгійця Артура Петерса на півкорпусу.

Українська байдарка-двійка Юрій Вандюк - Андрій Рибачок двічі підіймалася на третю сходинку п'єдесталу - фінішували третіми на дистанції 500 та 1000 м.

У каное бронзовою призеркою першості на дистанції 1000 м стала Юлія Колесник, а Денис Філатов здобув срібло серед юніорів на короткій воді, ставши другим на дистанції 200 м.