Результати / календар  |   Таблиці  |   RSS  |   Мобільна версія  |   Архів    
Знайти
Champion.com.ua /Регбі
1 перегляд Версія для друку    Коментарі  [  ]
29.03.2004  11:06

Чи пустять Україну до еліти європейського регбі?

Цілком можливо, що збірній Укрїни з регбі для того щоб у наступному сезоні грати в вищому дивізіоні чемпіонату Європи (Дивізіон А), доведеться у стикових матчах зустрітися зі збірною Іспанії. Справа в тому, що іспанці зайняли останнє місце у вищому дивізіоні чемпіонату Європи і за регламентом мають залишити його.

Цілком можливо, що збірній Укрїни з регбі для того щоб у наступному сезоні грати в вищому дивізіоні чемпіонату Європи (Дивізіон А), доведеться у стикових матчах зустрітися зі збірною Іспанії.

Справа в тому, що іспанці зайняли останнє місце у вищому дивізіоні чемпіонату Європи і за регламентом мають залишити його. Їх місце повина зайняти збірна України – як переможець чемпіонату Європи серед команд дивізіону А-2.

З цього приводу керівництво Федерації регбі Іспанії звернулося до Європейської асоціації регбі (FІRA-AER) з проханням врахувати всі минулі досягнення іспанців, які зробили вагомий внесок у розвиток європейського регбі і переглянули регламент турніру. Іспанці пропонують ввести перехідні матчі за право грати в Дивізіоні "А".

От же зачекаємо офіційної відповіді з цого приводу від чиновників європейського регбі. У чемпіонаті Європи серед команд вищого дивізіону грають збірні Румунії, Португалії, Грузії, Росії та Чехії. Переможцем турніру цього року стали – румуни.

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua 

©2000-2018, Чемпіон
Передрук матеріалів за умови посилання на Сhampion.com.ua.

E-mail редакції: info@champion.com.ua