Чемпіонат Європи. Новий сезон українські регбісти почали з поразки від Польщі

01.10.2016 21:55 308 0

У суботу, 24 вересня, у Любліні матчем Польща - Україна стартував чемпіонат Європи з регбі-15 у другому за силою дивізіоні - TROPHY.

Напередодні зустрічі поляки висловлювали намір взяти реванш у збірної України за останні дві поразки у минулому сезоні.

Господарям цілком вдалося це зробити, інформує ресурс rugger.info.

З перших хвилин регбісти національної команди Польщі заволоділи м'ячем і діяли першим номером протягом усього протистояння. Поляки більшу частину часу контролювали ігровий "снаряд" і змушували гостей оборонятися та порушувати правила.

У підсумку на старті першого тайму після фолу українців "червоно-білі" відкрили рахунок зустрічі точним ударом зі штрафного. Трохи пізніше пішла жовта картка Валентину Литвиненку за порушення поблизу залікового поля. Й у меншості Україна пропустила єдину у матчі спробу.

До перерви поляки забили ще два пенальті та завершили перший тайм з комфортною перевагою у рахунку - 16:0.

Друга половина пройшла у ​​позиційній боротьбі. Збірній України ніяк не вдавалося організовувати багатофазові атаки.

Суперники перевершували підопічних Валерія Кочанова у сутичках і не раз відбирали м'яч у "коридорах". Ще два точних штрафних принесли господарям перемогу з рахунком 22:0.

5 листопада збірна України прийме Нідерланди у другому турі.