Результати / календар  |   Таблиці  |   RSS  |   Мобільна версія  |   Архів    
Знайти
Champion.com.ua /Теніс
13.03.2011  11:32

Долгополов каже, що буде грати за збірну України, але пізніше

Перша ракетка України Олександр Долгополов хоче виступати  за збірну України, але зробить це лише після зміни керівництва Федерації тенісу України.

Про це Долгополов-молодший заявив у листі, який надійшов на адресу сайта.

 "Поки в нашій федерації працюватимуть люди, які мають до тенісу абсолютно посереднє відношення, що думають лише про те, як отримати вигоду в грошах, іміджі або ще в чомусь, теніс так і залишиться другорядним і не розвиненим видом спорту, які б гравці у нас не були.

Залишається лише сказати, що за цих людей я не гратиму ні за яких умов. А щоб ніхто не засумнівався в моєму бажанні грати за країну, скажу, що за згодою Сергія Стаховського, я з величезним задоволенням готовий представляти Україну на командному чемпіонаті світу в Дюссельдорфі, який пройде на грунті напередодні Ролан Гарроса.

І як тільки у мене буде можливість зробити теніс в цій країні краще і популярніше, я нею обов'язково скористаюся. На жаль, не цього року, але сподіваюся, що цей момент вже близький", - заявив Долгополов.
 
Раніше повідомлялося, що Долгополов відмовився грати за збірну України, оскільки йому відмовилися платити 225 тисяч доларів і підписувати з ним контракт.

 

©2000-2018, Чемпіон
Передрук матеріалів за умови посилання на Сhampion.com.ua.

E-mail редакції: info@champion.com.ua