Іванов потрапив до top-15 на етапі Кубку світу з тритлону у Китаї

09.05.2017 18:26 233 0

Лідер українського рейтингу триатлетів - Іван Іванов - набирає змагальну форму.

Тиждень тому він посів високе 7-е місце на чемпіонаті Європи з дуатлону, а цього разу фінішував 14-м на етапі Кубку світу у Китаї, інформує офіційний сайт Федерації триатлону України.

"Іван зайняв 14-е місце на ITU Triathlon World Cup у Ченгду. Конкуренція найвищого світового рівня зовсім не бентежить нашого атлета", - повідомили у команді українця Sapik Team.

Сам спортсмен охарактеризував свої почуття за підсумками змагань однією фотографією з відповідним підписом.

"Скільки ж болю у цьому фото. Це найважче 14-е місце у моєму житті. Така жорстка гонка: ми втомлені, однак задоволені...", - поділився емоціями спортсмен із Горішніх Плавнів.

Друге місце етапу Кубку світу у Ченгду дісталося також українцеві, який нині виступає під прапором Азербайджану, - Ростиславу Пєвцову.