Тренер Фінляндії: Ми на нічию заслуговували

Сергей Шемшученко — 13 листопада 2016, 09:09

Головний тренер збірної Фінляндії Ханс Бакке прокоментував матч відбору до ЧС-2018 з командою України (0:1).

"Ви бачили, що нам було дуже важко на перших хвилинах. Нам було складно вийти з натиску. Але потім ми почали діяти активніше.

А по другому тайму, якщо ми створюємо п'ять моментів на виїзді, то це говорить, що ми повинні були зіграти внічию.

Не важливо, це було після індивідуальних помилок суперника або наших дій, але ми сьогодні на нічию заслуговували.

Якщо порівнювати матч з Ісландією, то тоді було образливо. І поразка була дуже болюча. Але сьогодні я не розчарований в першу чергу із-за нашої гри.

Я упевнений, що мої гравці зробили все по максимуму. Якщо в європейських матчах ти маєш стільки можливостей, то повинен їх реалізовувати, - цитує тренера ua-football.com.