Результати / календар  |   Таблиці  |   RSS  |   Мобільна версія  |   Архів    
Знайти
Champion.com.ua /ЧС-2018
19.04.2017  13:04

Скандал у ФІФА і анексія Росією Криму ускладнюють пошук спонсорів для ЧС-2018

Міжнародна федерація футбольних асоціацій (ФІФА) має труднощі з пошуком спонсорів для чемпіонату світу, який повинен пройти в 2018 році в Росії.

Після корупційного скандалу в ФІФА, що призвів до відставки її президента Йозефа Блаттера, і російської анексії Криму багато компаній побоюються заплямувати свою репутацію і тому не поспішають укладати спонсорські контракти до ЧС-2018, повідомила британська газета The Financial Times (FT) в середу, 19 квітня .

Видання відзначає, що якщо до початку попереднього чемпіонату світу в Бразилії у ФІФА були контракти з 20 корпоративними спонсорами, то зараз їх залишилося десять.

Терміни договорів з такими великими компаніями, як Sony і Emiratres, завершилися відразу після закінчення бразильського першості.

FT зазначає, що, крім репутаційних ризиків через зв'язки з Росією, що стала на Заході парією після анексії Криму, потенційних спонсорів відлякують високі фінансові витрати, пише dw.com.

Раніше повідомлялося, що американський сенатор Річард Блюменталь збирається направити до ФІФА листа із закликом позбавити Росію права приймати чемпіонат світу в 2018 році.

Раніше повідомлялося, що міжнародна федерація футболу (ФІФА) оцінила обсяг своїх інвестицій у проведення Чемпіонату світу 2018 року у $1,948 млрд.

 

©2000-2018, Чемпіон
Передрук матеріалів за умови посилання на Сhampion.com.ua.

E-mail редакції: info@champion.com.ua