Хорватія вдома розгромила Грецію, а швейцарці на виїзді обіграли Північну Ірландію. Матчі плей-офф відбору

10.11.2017 00:06 1402 0

Кривдник збірної України команда Хорватії в першому матчі плей-офф відбору до ЧС-2018 впевнено перемогла на свому полі команду Греції.

Зазначимо, що у складі збірної Хорватії київський динамівець Домагой Віда провів на полі всі 90 хвилин.

А екс-дніпрянин Нікола Калініч забив фантастичний гол п'ятою.

В іншому матчі дня швейцарці на віїзді мінімально здолали збірну Північної Ірландії.

Колишній футболіст Динамо Адмір Мехмеді з'явився на полі на 87-й хвилині та допоміг швейцарцям утримати бажаний рахунок.

Матчі-відповіді відбудуться відновідно у Греції та Швейцарії 13 листопада.

ЧС-2018

Кваліфікація. Раунд плей-офф

9 листопада

Хорватія – Греція 4:1 (3:1)

Голи: 1:0 – 13, пенальті Модріч, 2:0 – 19 Калініч, 2:1 – 30 Папастатопулос, 3:1 – 33 Перішич, 4:1 – 49 Крамарич.

Попередження: Карнезіс (11), Зека (21), Бакасетас (79).

Північна Ірландія – Швейцарія 0:1 (0:0)

Гол: 0:1 – 58, пенальті Родрігес.

Попередження: Шер (5), Еванс (57).

Додамо, що 10 листопада перші поєдинки стадії плей-офф проведуть Швеція та Італія, а 11-го числа - Данія та Ірландія.