Збірна Перу здолала Австралію на ЧС-2018: перемога, на яку чекали 40 років. ВІДЕО

26.06.2018 20:33 2809 0

Збірна Перу завершила виступи на ЧС-2018 перемогою над Австралією 2:0: інки не лише фінішували на 3-му місці у групі С, а й забили перший за 36 років гол на світовій першості і здобули першу перемогу на Мундіалях, починаючи з ЧС-1978, коли було обіграно Шотландію 3:1.

Автором історичного голу став Андре Каррільйо, який забив справді красивий гол з передачі лідера атак перуанців Паоло Герреро - на 18-й хвилині поєдинку. А до цього моменту австралійці володіли ініціативою. Гол надихнув Перу і підопічні Рікардо Гареки продовжили тиснути.

На 50-й хвилині Герреро добив суперника, вигравши боротьбу у Марка Міллігана та підставивши ногу у штрафній суперника.

34-річний нападник бразильського Фламенго не тільки довів число голів за збірну до 35, а й вийшов на третє місце в списку авторів найбільш вікових м'ячів південноамериканців на планетарних першостях.

Що ж, перуанці залишають ЧС-2018 із почуттям виконаного боргу - принаймні команда показала хороший футбол, і хтозна, як би все склалося, забий пенальті у матчі з Данією Крістіан Куева. Якби інки зіграли унічию із данцями, то зараз саме б вони виходили в 1/8 фіналу.

А йдуть туди Франція та Данія. Австралія зайняла останнє місце у групі, так і не розкривши свій потенціал.

Нагадаємо, напередодні визначилися перші пари команд, які зіграють в 1/8 фіналу ЧС-2018.