Гольова феєрія в кінці гри принесла Коста-Риці перше очко, а швейцарцям вихід з групи. ВІДЕО

27.06.2018 23:58 2550 0

Сенсація минулого Мундіалю збірна Коста-Рики таки спромоглася здобути одне очко на ЧС-2018.

У грі 3-го тура швейцарці двічі були попереду в рахунку, але обидва рази дозволяли литиномариканській збірній відігруватися.

Європейці відкрили рахунок на 31-й хвилині гри. Ембол скинув м'яч головою і Джемайлі вивів збірну Швейцарії уперед. Відігралися костриканці вже по перерві: Кендал Ватсон головою відправив м'яч в лівийц кут воріт Зоммера.

А коли вже здавалося, що гра так і закінчиться з рахунком 1:1, Дрмич виводить збірну Швейцарії вперед. Але й це ще не все. На 3-й доданій хвилині збірна Коста-Рики здобула право на 11-метровий. До точки підійшов Руїс, але після його удару м'яч влучив в поперечину, а потім зрадницьки від спини Зоммера залетів в сітку воріт збірної Швейцарії.

Нічия 2:2 повністю задовольнила швейцарців, які в 1/8 фіналу поміряються силами зі збірною Швеції.

Нагадаємо, що в іншій грі групи Е Сербія - Бразилія, нащадки Пеле легко здолали Коларова та Ко.

Чемпіонат світу

Груповий етап

3 тур

Група E

27 червня

Швейцарія – Коста-Рика 2:2 (1:0, 1:2)

Голи: 1:0 – 31 Джемаілі, 1:1 – 56 Уостон, 2:1 – 88 Дрмич, 2:2 – 90, автогол Зоммер

Швейцарія – Зоммер, Ліхтштайнер, Шер, Аканджи, Родрігес, Бехрамі (Закарія, 60), Джака, Чакірі (Ланг, 81), Джемаїлі, Эмболо, Гавранович (Дрмич, 69).

Коста-Рика – Навас, Акоста, Гонсалес, Востон, Гамбоа (Сміт, 90), Борхес, Гусман (Асофейфа, 90), Овьєдо, Коліндрес (Воллес, 81), Руїс, Кемпбелл.

Попередження: Гамбоа (11), Кемпбелл (29), Ліхтштайнер (37), Закарія (75), Шер (83), Востон (89).