Тренер Бельгії: Варто краще реалізовувати моменти, тому що у великих іграх їх буде не багато

27.06.2016 09:28 507 0

Головний тренер збірної Бельгії Марк Вільмотс прокоментував матч 1/8 фіналу Євро- 2016 зі збірною Угорщини (4:0).

"Перед грою я сказав Азару, що хочу, щоб він забив за рахунок індивідуальних дій. Він грає досить далеко від воріт, але повинен отримувати задоволення від процесу. Капітан не завжди повинен говорити ротом, іноді він повинен говорити ногами. Саме це сьогодні і зробив Еден.

Рахунок 1:0 залишався на табло занадто довго, до перерви ми повинні були вести як мінімум з різницею в три м'ячі. Між другим і третім голами пройшло вже трохи часу, але треба краще реалізовувати моменти, тому що у великих іграх їх буде не багато", - цитує Вільмотса прес-служба УЄФА.

У чвертьфіналі збірна Бельгії зіграє з командою Вельсу, що раніше вибила з Євро- 2016 Північну Ірландію.