Кожин програв поєдинок за медаль на чемпіонаті світу серед кадетів

06.04.2017 22:59 163 0

На чемпіонаті світу серед юніорів і кадетів у болгарському Пловдиві пройшли змагання рапіристок і шпажистів.

Відразу двоє представників української збірної завершили свій виступ у топ-8 найсильніших, інформує сайт Національної федерації фехтування України

Серед українських рапіристок найкращий результат показала лідер національної команди Анна Тараненко.

Зупинити її зуміла лише сінгапурка Аміта Бертьє, яка займала друге місце у загальній турнірній таблиці після групового раунду.

Українська фехтувальниця поступилася з рахунком 6:15 і, таким чином, завершила свій виступ на чемпіонаті світу на 8-й позиції.

Що ж стосується турніру шпажистів, то тут найдалі зумів пробитися Назар Кожин.

У поєдинку за потрапляння у півфінал світової першості Кожину не вистачило буквально двох уколів. Український шпажист програв американцеві Раяну Гріффітсу з рахунком 13:15 і зупинився на 5-му місці у загальному медальному заліку.

Нагадаємо, Писаренко також зупинився за крок від медалі на світовій першості серед кадетів.