Ротань став першим за рік гравцем збірної України, який забив після виходу на заміну

10.10.2016 13:15 932 0

Гол хавбека Дніпра Руслана Ротаня в ворота Косово став першим за рік, забитим гравцем, який вийшов в матчі збірної України на заміну.

На 63-й хвилині Ротань змінив Олександра Зінченка і на 87-й хвилині встановив остаточний рахунок - 3:0.

Півзахисник Дніпра вийшов на друге місце в списку найбільш вікових бомбардирів збірної України (34 роки і 345 днів). Перше місце займає нинішній головний тренер національної команди Андрій Шевченко, який забивав у ворота Швеції на Євро-2012 в віці 35 років і 256 днів.

Останнім гравцем, який забивав за збірну України після виходу на заміну, був Артем Кравець. Нападник вразив ворота збірної Македонії 9 жовтня 2015 року, пише Footboom