Збірна України гарантувала собі місце у чвертьфіналі чемпіонату світу з індорхокею

06.02.2015 18:33 158 0

Жіноча збірна України з індорхокею продовжує боротьбу за медалі на чемпіонаті світу 2015 року, який приймає німецький Лейпциг.

"Синьо-жовті" у чотирьох поєдинках набрали лише чотири бали, тому вище третьої сходинки у групі вже не піднімуться, але місце у чвертьфіналі собі гарантували.

Після стартової поразки від Австралії Україна обіграла Бельгію з рахунком 7:4 (голи на рахунку Виноградової (чотири), Ворушило (дубль) і Сітало).

Проте поразка від Німеччини (3:6, Хілько, Шевченко, Ворушило) та нічия з Канадою (4:4, Ворушило (дубль), Хілько та Шевченко) відкинули українок на четверте місце, нижче якого вони вже не опустяться.

В останньому поєдинку групового етапу Україна зіграє з Австрією. Перемога у цій дуелі виведе наших співвітчизниць на третю сходинку.