Українці здобули вісім нагород на Кубку Європи з кікбоксингу

Сергей Шемшученко — 17 лютого 2016, 16:37

У хорватському місті Карлович минулими вихідними проходив Кубок Європи з кікбоксингу WAKO.

На цьому турнірі збірна України завоювала 8 нагород, з яких 5 золотих і 3 срібних, пише СКУ.

Двічі на найвищу сходинку п’єдесталу пошани піднімався Владислав Гида. Він став найкращим одразу в двох розділах – лоу-кік та фул-контакт – вагової категорії до 57 кг.

Подвійну перемогу на Кубку Європи святкував і Павло Замятін. Український кікбоксер відзначився в лайт-контакті та кік-лайті у вазі до 74 кг.

Ще одним переможцем у лавах "синьо-жовтих" став Віталій Корчак. Спортсмен здобув звитягу в розділі К-1 до 91 кг.

Одразу два срібла на рахунку представниці слабкої статі Наталії Мартюхіної. Титул віце-чемпіонки українська спортсменка виборола в К-1 і кік-лайті в категорії до 60 кг.

Ростислав Корчак став автором третьої срібної відзнаки в нашій скарбничці. Наш представник відзначився на другій сходинці у ваговій категорії до 86 кг в К-1.

Загалом на Karlovac Open-2016 зібралися понад півтори тисячі учасників з 21 країни.

Раніше повідомлялося, що українські кікбоксери здобули сім медалей на чемпіонаті світу.