Українець Яценко здобув бронзу на турнірі з боротьби у Польщі

Сергей Шемшученко — 19 червня 2016, 19:54

У суботу, 18 червня, у Спалі (Польща), де відбулися традиційні турніри з вільної, греко-римської та жіночої боротьби, визначилися призери 25-го Меморіалу Ціолковського з вільної боротьби.

Серед українців на килими польської спав вийшли Андрій Яценко (57 кг), Олексій Щербак (74 кг) і Муразі Мчедлідзе (97 кг).

Андрій у дебютному для себе дорослому турнірі виборов бронзову нагороду, передає Wrestlingua.com.

2-разовий чемпіон світу серед кадетів і віце-чемпіон Європи Риги-2016 у втішному фіналі здолав борця з Туреччини Сезгіна Пісмісоглу із загальним рахунком 12:4.

Мчелідзе у вазі до 97 кг зупинився за крок від медалі. У сутичці за бронзу Муразов поступився казаху Мамеду Ібрагімову - 0:10.

Андрій Яценко

На Open Poland наші дівчата здобули одразу дві нагороди. Чемпіонкою у вазі 55 кг стала Тетяна Кіт, а Аліна Махиня (69 кг) завоювала бронзу.

Другого дня у жіночій боротьбі тріумфувала Юлія Ткач, яка стала чемпіонкою у вазі 63 кг.