Вернидуб: Нехай Шахтар подякує суддям

26.10.2017 08:22 1548 0

У матчі 1/8 фіналу Кубку України Зоря - Шахтар (3:4) важливу роль на полі зіграв суддя Анатолій Абдула, який вилучив гравця луганців наприкінці основного часу матчу.

Про це на післяматчевій прес-конференції заявив головний тренер Зорі Юрій Вернидуб.

"Шансів у них (Шахтаря - ред.) не було, нехай скажуть спасибі суддям. Вони ж вміють тиснути на суддів, це у них школа така. Португальська або яка там...", - цитує Вернидуба sportarena.com.

Нагадаємо, при рахунку 2:1 на користь Зорі Абдула вилучив на 81-й хвилині за другу жовту основного захисника команди В'ячеслава Чечера. Через деякий час донеччанам вдалося відігратися і перевести гру в овертайм.

У додатковий час команда португальського спеціаліста Паулу Фонсеки вирвала перемогу.

Зазначимо, що після напруженого поєдинку Паулу Фонсека відзначив чудову гру воротаря Зорі Луніна.

Нагадаємо, 25 жовтня визначилися усі учасники 1/4 фіналу Кубку України-2017/18.