Коваленко: Шахтар хоче завоювати усі трофеї

Сергей Шемшученко — 26 жовтня 2017, 13:57
Віктор Коваленко. Фото: football.ua

Для Шахтаря було дуже важливо перемогти Зорю у матчі 1/8 фінала Кубку України.

Про це після напруженого поєдинку, який завершився у додатковий час із рахунком 4:3, розповів півзахисник команди Віктор Коваленко.

"Ми показали характер і в додатковий час вирвали перемогу. Для нас це важливо, адже ми хочемо вигравати в кожному поєдинку і завоювати всі трофеї, включаючи Кубок", - цитує Коваленко dynamo.kiev.ua.

Нагадаємо, Зоря вела у рахунку 2:0, але втратила перемогу на останніх хвилинах другого тайму. У додатковий час "гірники" двічі вразили ворота суперника, в тому числі і завдяки точному удару Коваленка.

Раніше головний тренер Зорі Юрій Вернидуб звернув увагу на те, що важливу роль у перемозі Шахтаря зіграв суддя.

А центральний хавбек луганців Олександр Андрієвський вважає, що Зоря створила більше моментів, ніж Шахтар.