Стало відомо під яким номером Світоліна посіяна на Вімблдоні

27.06.2018 15:30 2584 0

Вімблдон оголосив списки своїх сіяних учасників.

Британський Шолом, нагадаємо, єдиний, у якого через своєрідності покриття є своя формула посіву: до рейтингових очок гравців станом на останній понеділок перед стартом змагань додаються всі переваги, досягнуті ними на трав'яних турнірах за останні 12 місяців, і 75 відсотків очок із трав'яних турнірів роком раніше.

Так, фіналіст минулорічного Вімблдону і чемпіон Queen's Club Марін Чилич, в рейтингу на цьому тижні стоїть п'ятим.

Третім посіяний півфіналіст Сем Куеррі - 11-м (в рейтингу 13-й), чемпіон Галле Борна Чорич - 17-м (21-й). Новак Джокович, Мілош Раонич і Нік Кіріос також посіяні вище за рейтинг і отримали місця в топ-16 посіву.

Традиційно Вімблдонська формула посіву застосовується тільки до чоловічій сітці, але в цьому році в посів жіночого турніру під 25-м номером поставили семиразову чемпіонку Серену Вільямс.

Першій ракетці України Еліні Світоліній дістався п'ятий номер.

Нагадаємо, що Світоліна розповіла чого чекає від Вімблдону.