Базель перервав тривалу серію Манчестер Сіті

Сергей Шемшученко — 8 березня 2018, 08:46
Базель переміг Ман Сіті на виїзді

Швейцарський Базель, перемігши Манчестер Сіті у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів (2:1), перервав тривалу серію англійців.

Так, мова йде про 36 матчів без поразок на домашньому стадіоні.

В останнє Сіті програвав на Етіхаді 3 грудня 2016 року - тоді команда поступилася Челсі 1:3. З тих пір у 36 матчах Ман Сіті здобув 29 перемог та 7 разів зіграв унічию.

Нагадаємо, господарі відкрили рахунок вже на 8-й хвилині, але доволі швидко Базель відігрався. Переможний гол швейцарці організували на 72-й хвилині. Сіті вийшов в 1/4 фіналу завдяки виїзній перемозі 4:0 у першому матчі.

Як повідомлялося, Гвардіола після поразки від Базеля розкритикував своїх підопічних.

Також відомо, що матч Ман Сіті - Базель став першим у Лізі чемпіонів для українця Олександра Зінченка.