Дебют Зінченка у Лізі чемпіонів: українець отримав найгіршу оцінку від авторитетного порталу

Сергей Шемшученко — 8 березня 2018, 09:37
Олександр Зінченко/MC FC Twitter

Українець Олександр Зінченко не дуже добре провів матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти Базеля (1:2).

Це випливає із оцінки, яку отримав Зінченко за зіграних 90 хвилин у поєдинку від авторитетного порталу Who Scored.

21-річний футболіст отримав оцінку 5,9. Стільки ж поставили і форварду Базеля Рікі ван Вольфсвінкель, проте на відміну від українця, він провів на полі всього 17 хвилин.

Найкращим футболістом у вчорашній зустрічі було визнано латераль Базеля Адама Ланга (оцінка 7,9), який відзначився переможним м'ячем у другому таймі. Цікаво, що саме Лангу на лівому фланзі оборони Сіті протидіяв Зінченко.

Загалом, учора українець віддав 136 передач, 116 з яких виявилися точними, а також здійснив два успішних відбори м'яча з п'яти.

Раніше повідомлялося, що Зінченко назвав причини поразки від Базеля.

Також Гвардіола після поразки від Базеля розкритикував своїх підопічних.