Юнацька збірна України епічно втратила перемогу над Іспанією в еліт-раунді Євро-2018

21.03.2018 19:09 2751 0

Юнацька збірна України (вік гравців до 17 років) не втримала перемогу над Іспанією у першому матчі еліт-раунду кваліфікації Євро-2018.

Пропустивши гол у доданий арбітром час, підопічні Олега Кузнецова зіграли внічию 1:1.

Єдиний гол у синьо-жовтих забив форвард Карпат Данило Сікан - після розіграшу стандарту на 24-й хвилині зустрічі.

Цікаво, що останні 12 хвилин основного часу українці діяли у меншості після вилучення Івана Дерогана (нападник отримав дві жовті картки).

Україна - Іспанія  - 1:1 (1:0)

Голи: 1:0 - 24 Сікан, 1:1 - 80+1 Туайзі.

Україна: Трубін, В.Мудрик, Ауссі, Біловар, Ярош, Бодня, Гуров, Надольський (Литвиненко, 65), Волошин, М.Мудрик, Сікан (Дероган, 55).

Іспанія: Тенас, Діонку, Гарсія, Арментерос, Гутієрес, Кастро (Баена, 54), Моранте (Камельо, 71), Гонсалес (Мольєхо, 64), Пучмаль, Хіль, Туайзі.

На 68-й хвилині вилучений Дероган.

Сербія - Чехія - 2:0 (2:0)

Голи: 1:0 - 26 Савич, 2:0 - 35 Савич.

Додамо, що Іспанія - є чинним чемпіоном Європи U-17, а також іспанська команда грала на ЧС-2017, де поступилася у фіналі Англії

Зазначимо, що поєдинки еліт-раунду у групі 1 проходять у чеському Оломоуці. 24 березня українці зустрінуться із сербами, а 27-го числа - із Чехією. У фінальну частину юнацької першості континенту вийде лише переможець групи.

Раніше повідомлялося, що у рамках підготовки до матчів еліт-раунду добору українці поступилися Ізраїлю.

Цікаво, що збірна України (U-17) перемогла Ізраїль у фіналі Кубку розвитку.