Треба запастися терпінням: старожил збірної України відреагував на критику команди

Сергей Шемшученко — 27 березня 2018, 09:24

Уболівальникам збірної України варто запастися терпінням, адже Андрій Шевченко робить перебудову у команді.

Про це заявив один із ветеранів команди, воротар Андрій П'ятов, коментуючи нічию 1:1 у спарингу із Саудівською Аравією 23 березня.

"Розумію, що збірна не порадувала своїх уболівальників, але ми цього, повір, дуже хочемо. Команда перебудовується, потрібно запастися терпінням. У минулому році у нас, по суті, не було можливості щось відпрацьовувати - спарингів було мало. Зараз вони з'явилися.

"У першому таймі було більше компактності і злагодженості, а після перерви наша команда надала аравійцям можливість відчути якусь упевненість і створити кілька небезпечних моментів. Але ми вже розібрали всі помилки і переконалися в тому, що не всі вимоги головного тренера поки виконуються. Бажання величезне, але повного розуміння ще немає.

Нагадаємо, що на 32-й хвилині гри у Марбільї відкрив рахунок Артем Кравець, але за 6 хвилин суперник українців зрівняв рахунок.

Після гри Шевченко залишився незадоволеним результатом та якістю виконання гравців збірної України.

Також невдоволення результатом висловив і автор голу Артем Кравець.

Як відомо, 27 березня у Льєжі збірна України проведе спаринг із Японією.