Збірна України пробила нове дно: відео провального матчу з Хорватією на ЧС-2018

25.04.2018 16:18 2494 0
 Збірна України зазнала другої ганебної поразки поспіль/IIHF

25 квітня у литовському Каунасі збірна України зазнала історичної поразки.

У 3-му турі чемпіонату світу у дивізіоні 1В українці уперше в історії програли збірній Хорватії

Хід поєдинку визначили три шайби у першому періоді - спочатку хорвати реалізували більшість, потім закинули у меншості, ну а згодом добили спантеличених українців - 0:3. У другій 20-хвилинці синьо-жовті приходили до тями, а у третьому - спробували відігратися, проте спромоглися лише двічі засмутити голкіпера хорватів. Натомість отримали у пусті ворота (шайба залетіла туди від ключки українця)

Зазначимо, що ще у першому періоді Олександр Савицький змінив голкіпера Сергія Гайдученка на Богдана Дяченка.

Пропонуємо вашій увазі відеоогляд поєдинку.

Таким чином, українці із потенційних претендентів на повернення у дивізіон 1А перетворилися на аутсайдера. Після трьох ігор підопічні Савицького перебувають на передостанньому місці.

Як відомо, напередодні Україна програла Естонії.

Також була інформація, що в збірній України знайшли виправдання провалу у матчі з Естонією.